Akademia Oddechu i Terapii Oddechem

Akademia, oddech i my

Akademia Oddechu Kwantowego to miejsce, w którym uczymy prawidłowego Oddechu, Oddechu uzdrawiającego, prowadzimy Terapię Oddechem oraz szkolimy Terapeutów Oddechu.

Jak powstała akademia?

Separator

Doświadczenie i cenne obserwacje Rinalda to lata pracy w zawodzie Naturopaty i Bioenergoterapeuty opartej na pracy z ciałem fizycznym i ciałem energetycznym oraz szerokiej, wciąż pogłębianej wiedzy; pracy związanej z obserwacją procesów chorobowych i procesów zdrowienia oraz wpływu na te procesy ludzkich emocji i systemu wartości; a także związanej z poznawaniem i testowaniem szeregu technik uzdrawiających, różnych sposobów odżywiania, poszukiwaniem suplementacji odpowiedniej i skutecznej. W tym bardzo szerokim wachlarzu zainteresowań znalazł się również Oddech.

Dziś coraz bardziej powszechna staje się wiedza o tym, że Oddech jest jednym z fundamentalnych procesów życiowych, a techniki oddechowe mogą mieć znaczący wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Oddech, sposób oddychania, techniki oddechowe – wszystko ma wpływ na nasze ciało i umysł. Ma ogromne znaczenie dla naszych emocji, układu nerwowego, trzewnego i oddechowego. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

W Akademii Oddechu Kantowego nie uczymy jedynie pojedynczych technik oddechowych, które mają za zadanie poprawić naszą koncentrację czy uregulować problemy ze snem (co oczywiście następuje). W Akademii uczymy całego systemu oddechu powiązanego z medytacją, szeregiem ćwiczeń i technik; oddechu, który ma wpływ na nasze Ciało, na nasz System Energetyczny i Centra Energetyczne. Akademia Oddechu Kwantowego to Oddech, który zmienia naszą Świadomość i pozwala się jej rozwijać. To Oddech, który wspiera nasze Ciało. Oddech, który utrzymuje nas w Równowadze – jak drzewo, które potrzebuje korzeni i ugruntowania w Ziemi, by wzrastać i rozwijać swą koronę. Oddech kwantowy to Zmiana, Rozwój i Życie.

Poznaj Nas

Separator

Rinaldo Betkiewicz

Mistrz Naturopatii i Bioenergoterapii, Założyciel Akademii Oddechu Kwantowego, w której realizujemy jego autorski system oddechowy. Nauczyciel i terapeuta o ogromnym doświadczeniu, intuicji i skuteczności. Od lat wspiera innych na ścieżce zdrowia prowadząc firmę Auramed.

Weronika Pietras

Mistrz Naturopatii, bioenergoterapeutka, mama. W kręgu jej zainteresowań znalazły się naturalne metody uzdrawiania, zielarstwo, aromaterapia, socjologia, języki a nawet księgowość. Na co dzień prowadzi sklep ze skutecznymi suplementami znaturypolecam.pl

Maciej Michalik

Ukończył studia z medytacji mindfulness i psychologii transpersonalnej oraz z psychologii zdrowia. W swojej praktyce używa MBI (interwencie oparte o Medytacje Mindfulness) oraz systemu oddechu kwantowego według nauczań Rinaldo Betkiewicza.

Katarzyna Łukaszewicz

Naturoterapeutka, zielarka, organizator targów Bliżej Zdrowia Bliżej Natury. Pasjonuje ją oddech, dietetyka i rozwój, choć nie obce są jej korporacje i finanse.

Marek Chorąży

Mistrz Naturopatii i Bioenergoterapii specjalizujący się w terapii manualnej, treningu mentalnym i oddechu kwantowym. Dawniej zawodnik i trener tenisa ziemnego, pieszo przemierzył Europę, dziś szczęśliwy ojciec i mąż. Swoją praktykę prowadzi pod nazwą Punkt Naturalny. Znajdziecie go także w Natur-Chata Centrum Sztuk i Zdrowia 

Skontaktuj się z nami

Scroll to Top