Akademia Oddechu i Terapii Oddechem

Certyfikaty

Najbliższe warsztaty certyfikujące, dla osób, które z nami współpracują, planujemy już w listopadzie.

Uzyskaj certyfikat

Separator

Od wielu lat kształcimy adeptów Naturopatii, teraz nadszedł czas na kształcenie Trenerów Oddechu i Terapeutów Oddechem. Zależy nam na wykształceniu osób, które z pasją i zaangażowaniem będą pracować i rozwijać naszą metodę oddechową oraz przeprowadzać uczestników warsztatów bezpieczną ścieżką do rozwoju ich Świadomości i Zdrowia.

Certyfikaty to ścieżka dla tych, którzy chcą nie tylko praktykować Oddech Kwantowy, ale również zaprosić w tę podróż innych i być dla nich przewodnikiem.

Ścieżka kształcenia Akademii Oddechu i Terapii Oddechem obejmuje trzy stopnie: I. Trener Oddechu, II. Terapeuta Oddechem, III. Mentor Terapii Oddechem.

Po zakończonym kursie nasi adepci otrzymują certyfikaty Akademii Oddechu i Terapii Oddechem oraz zaświadczenia MEN.


I

Trener Oddechu – wprowadzenie do terapii i autoterapii Oddechem Kwantowym

I stopień kształcenia w Akademii. Ten etap to nie tylko praktyka oddechowa, ale także pogłębienie wiedzy o oddechu na poziomie fizycznym i energetycznym.

II

Terapeuta Oddechu – równowaga w zdrowiu i w życiu

II stopień kształcenia w Akademii. To etap zgłębiania zaawansowanych technik oddechowych, praktyk terapeutycznych, tworzenia narzędzi oddechowych oraz pogłębiania wiedzy i umiejętności  w pracy z klientem poparte praktyką oddechową.

III

Mentor Terapii Oddechem

III stopień w strukturze Akademii. Dla osób, które będą nauczać, szkolić, rozpowszechniać i rozwijać Oddech Kwantowy oraz specjalizować się w przywracaniu równowagi we wszystkich aspektach zdrowia.

Ten stopień to stały proces rozwojowy ujęty cykl spotkań osób praktykujących.

Skontaktuj się z nami

Scroll to Top